Вікторія
Відмінний магазин в смт Теплик. Дякую працівникам за якісне обслуговування.Все вчасно і без черг! І консультанту Олександру за допомогу у виборі продукції)
18 Липень 2021, 10:55
ВІдповісти
Завантаження...
Лариса
Сподобався магазин у м. Жашкiв. Гарний вибiр товару. Якiсть
обслуговування на висотi, дякую.
30 Червень 2021, 12:10
ВІдповісти
Завантаження...
Ірина
Доброго вечора. Була сьогодні проїздом в м.Любашівка, завітала до вашого магазину, щоб придбати необхідні речі. Була приємно вражена якістю обслуговування. Продавчині дуже ввічливі, проконсультували на 100 %, порадили, що краще. Вийшла з магазину з великою кількістю товарів, навіть тих, які не збиралася купувати. Хочу висловити слова вдячності всій команді магазину за їх ввічливість та високий професіоналізм. В наш час дуже рідко можна зустріти таких людей. Так тримати !!!
22 Червень 2021, 19:52
ВІдповісти
Завантаження...
Анастасія
Добрий день, в магазині Шик і Блиск який знаходиться місто Біла Цервка, вулиця Василя Стуса, 2/147, працівники поводять не зовсім толерантно до своїх Клієнтів. Всі ми люди і увсіх буває поганий настрій, але це не є нагодою показувати це на своїх Клієнтах. Якщо ти заходиш сам до магазина то весь персонал ходить за тобою по всьому магазину, складається відчуття, що ти злодій. Звісно консультанти потрібні щоб допомогти в виборі товару але ж не ходити постійно за Клієнтом просто мовчки.
Коли заходиш до магазину на тебе увагу ніхто не звертає, все мовчки поки ти не попросш підійти продавця-консультанта до каси. Обслуговування зовсім не привітне до людей.
2 Червень 2021, 11:39
ВІдповісти
Завантаження...
Анна
Шик і блиск знаходиться в Вінниці, на вулиці 50-річчя Перемоги. Продавці дозволяють собі грубити покупцям, кричати. Зупсували мені настрій просто на весь день! Хоча в магазині є багато хорошого товару. Бажання ходити в цей магазин просто пропало!
17 Квітень 2021, 18:37
ВІдповісти
Завантаження...
Залиште відгук
Залиште відгук
13 + 7 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.