Анна
Була сьогодні у Вінниці, зайшла у магазин Шик і Блиск, що на Хмельницькому шосе, біля клініки Оптимал. Ніхто з консультантів на мене з сім'єю уваги не звернув, на касі про привітне обслуговування і мови не було. Замість того, щоб привітно розрахувати, касир дивився з злорадною посмішкою, як не виходило просканувати картку вашого магазину, хоча мала би зробити це сама. Раджу провести цю бесіду і повчитись і консультантів магазину, що на Космонавтів. Там завжди все на висоті.
28 Жовтень 2020, 13:09
ВІдповісти
Завантаження...
Леся
Була у Вінниці по роботі. Колега повела в ваш магазин. Він справив на мене дуууже хороше враження! У вас надзвичайно "комфортний" магазин, все акуратно розкладено, а головне дуже хороші ціни! Шкода, що у Івано-Франківську немає вашого магазину. Вам просто 10 з 10! Молодці
13 Вересень 2020, 11:58
ВІдповісти
Завантаження...
Евгения
На Украине обычно бываю летом и в магазин шик и блеск (в Володарке) регулярно наведываюсь. Не всё и всегда бывает идеально, но, в целом, очень даже прилично. Вот и вчера там была (26.08.20). Хочу отметить очень приветливое и терпеливое отношение консультанта (не знаю как зовут, стройная девушка) я могу быть очень не простым клиентом, но она блестяще справилась с моими вопросами и очень достойно мне отвечала).
27 Серпень 2020, 08:42
ВІдповісти
Завантаження...
Julia
Живу в Гайсині. Тут є аж два магазини, але фактично не маю можливості потрапити в жоден з них, оскільки працюють вони до 18:00. В мене робочий день триває до 19:00, як і в багатьох в нашому місті.
Було б чудово, якби хоч однин з цих магазинів працював до 20:00. Раніше, живучи у Вінниці, я завжди була вашим клієнтом. Тепер я змушена купувати все у інших магазинах. А все через таку прикру робочу недбалість. І у обох одразу! Буду вдячна, якщо хоч один з них працюватиме до 20:00, а краще, той, що по вул.1-го Травня, 30 (там персонал привітніше). А з продавчинями, що по вул.1-го Травня, 54-к раджу провести бесіду на тему етики обслуговування. Зарання дякую.
25 Серпень 2020, 17:49
ВІдповісти
Завантаження...
Лилия
Я хотела выразить благодарность вашей сети магазинов. Это настоящий профессиональный магазин с наученными консультантами и качественной продукцией по доступным ценам. Я хоть и живу далеко от ближайшего магазина, стараюсь при возможность сразу же идти к вам. Спасибо вам большое!
6 Серпень 2020, 19:22
ВІдповісти
Завантаження...
Залиште відгук
Залиште відгук
5 + 13 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.