Ірина
Сьогодні відвідавши магазині, була неприємно здивована. В магазині по вул. Київській (зуп. Станіславського) можна задихнутись, немає чим дихати. Була змушена як найшвидше залишити магазин.
7 Червень 2019, 20:56
ВІдповісти
Завантаження...
Татьяна
Ерунда какая то... ужасно неудобный сайт, зашла посмотреть интересующий меня продукт, так и не нашла, хотя знаю что он у вас есть, в каталоге не открываются группы товаров, толи не все товары есть на этом сайте. Тогда вопрос, зачем нужен сайт на котором нет большинства товаров?! + Постоянно глючит!
1 Червень 2019, 01:33
ВІдповісти
Завантаження...
Анфіса
Улюблений магазин у Житомирі серед схожих за асортиментом. Після відкриття думала, що Вам пощастило набрати такий чемний, привітний та ненав’язливий персонал, але дуже скоро зрозуміла, що це кадрова політика компанії. І цей "людський фактор" - незмінна увага й повага до покупців - важить навіть більше, ніж численні приємні знижки, бо за гарним настроєм завжди хочеться повертатися. Дуже дякую.
27 Травень 2019, 22:08
ВІдповісти
Завантаження...
Михайло
Вкрай негативне враження від магазину в м.Кропивницький, що по вул.Кропивницького.. купив дружині шампунь, який стояв вертикально. Прийшов додому і замітив, що флакон з шампунем протікає, на пласмасі є дефект щерез який витікає шампунь. Повернувся до магазину, щоб замінити товар і при наявності чеку адміністратор Олена сказала що заміни не буде, бо це якісний товар. Пряме порушення моїх прав. Прошу розібратися. Скаргу в держслужбу написав
22 Травень 2019, 17:45
ВІдповісти
Завантаження...
Юрій
Дуже милий і приємний консультант Анастасія в магазині, що на Лівані в Білій Церкві! Обізнана, ерудована. Хочеться повернутися знову!
21 Травень 2019, 20:06
ВІдповісти
Завантаження...
Залиште відгук
Залиште відгук
11 + 0 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.