Ірина
Вітання дівчаткам-продавцям в смт Криве Озеро, Миколаївської області!) завжди привітні, усміхнені, готові допомогти та підказати! в магазині чисто, світло, акуратно!)
16 Грудень 2021, 13:29
ВІдповісти
Завантаження...
Надія
Здраствуйте мені дуже сподобалося обслуговування в магазині на Пирогова 76 !Приємні продавці і дуже привітна адміністратор Алла ,допомогла мені підібрати 2 подарункових набора та ще й отримала приємний бонус )Дуже вам вдячна !
23 Листопад 2021, 10:59
ВІдповісти
Завантаження...
Ліна
Зайшла в магазин по вул .К.-Кориатовичей172 у м.Вінниця і була неприємно вражена відверто хамським відношенням продавчині Анастасії.Проблема була у тому ,що в неї не знайшлось здачі з 200 грн,але коректно розмовляти вона вочевидь не вміє,натомість грубо вимагала дати їй інші купюри.Банального «будь ласка»,я не чула-тільки невдоволення і «а де я вам знайду здачу!»Складається враження ніби в магазин на роботу беруть випадкових людей,без елементарних навичок спілкування.Не пишу її прізвища,але сподіваюсь що свій поганий настрій надалі вона стримуватиме.
2 Листопад 2021, 21:40
ВІдповісти
Завантаження...
Оксана
Хотіла придбати товар у магазині Шик і Блиск у м. Помічна, але в магазині не знайшли чим дати здачу з 500 грн. Дуже прикро, що я залишилися без товару, який хотіла придбати(
16 Жовтень 2021, 16:24
ВІдповісти
Завантаження...
Юля
Люблю ваш магазин за великий вибір товарів, але дуже не вистачає якогось каталогу, щоб можна було замовити онлайн(((
11 Жовтень 2021, 14:31
ВІдповісти
Завантаження...
Залиште відгук
Залиште відгук
5 + 0 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.