Ольга
Доброго дня!! Ніколи не писала ніякі відгуки...але новий персонал в «нашому» Шик І Блиску змушують робити це вперше. Поміняли повністю персонал і хочеця магазин обходити.. такі не приємні дівчата особливо дівчина з нарощеними віями і камінчиками на них... ніби вона на дискотеці!!! Не вітаюця. Заходжу в разі невідкладної необхідності! М.Вінниця вул.Стеценка 57
8 Липень 2019, 19:58
ВІдповісти
Завантаження...
Аліна
Проживаю у м.Вінниця,часто відвідую магазини Шик і Блиск,завжли всім задоволена.А не щодавно,була у м.Монастирище,зайшла до Шик і Блиск,купила товар,на карточці були нараховані бали,я дівчині касиру сказала щоб вона зняла бали,але дівчина взагалі не була компетентна,позвала на поміч іншу дівчину,вони щось там крутили вертіли і в кінцевому рахунку сказали що в них проблеми зі зв'язком і бали зняти вони не можуть.Я розрахувалась грошима,як би все добре.Вже у Вінниці знову зайшла в магазин Шик і Блиск,вз'яла товар ,на кассі частину сумми попросила вз'яти балами,але як оказалось,балів взагалі нема.Получається,що не компетентні дівчата у м.Монастирище розрахували мене грошима та щей в додаток зн'яли всі бали.У Вінниці ніколи не було проблем ні з покупкою товару ні з дівчатами касирами та консультантами.А от в м.Монастирище завжди коли приїджаю дівчата не задоволені,грубо відповідають,не компетентні в своїй роботі .Приділіть будь ласка увагу магазинам які знаходяться на переферії,а особливо їх працівникам та їхній компетентності в роботі.Дякую.
3 Липень 2019, 09:43
ВІдповісти
Завантаження...
Альона
Дуже часто відвідую мазагазин "Шик і Блиск" в смт Любар! Хочу подякувати колективу за їхню роботу...Завжди привітні та усміхнені дівчата які дійсно розуміються в своїй справі,радо допомагають та на високому рівні консультують своїх покупців!!!Ви молодці,бажаю і надалі залишатися такими
13 Червень 2019, 19:07
ВІдповісти
Завантаження...
Ірина
Сьогодні відвідавши магазині, була неприємно здивована. В магазині по вул. Київській (зуп. Станіславського) можна задихнутись, немає чим дихати. Була змушена як найшвидше залишити магазин.
7 Червень 2019, 20:56
ВІдповісти
Завантаження...
Татьяна
Ерунда какая то... ужасно неудобный сайт, зашла посмотреть интересующий меня продукт, так и не нашла, хотя знаю что он у вас есть, в каталоге не открываются группы товаров, толи не все товары есть на этом сайте. Тогда вопрос, зачем нужен сайт на котором нет большинства товаров?! + Постоянно глючит!
1 Червень 2019, 01:33
ВІдповісти
Завантаження...
Залиште відгук
Залиште відгук
16 + 2 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.